Artikel 1 van 469

Superduper Shack Paper Crochet Racing

Shack ontleent zijn naam aan de iconische surfcultuur van eind jaren 50, waar de bescheiden hoed een toevluchtsoord bood aan surfers die wachtten op de perfecte golf wanneer de zee vlak was. Deze versie is gemaakt met een verfijnde racehaaktechniek van lichtgewicht paperstraw, wat zowel ademend als structuur biedt. De tweekleurige afwerking in wit en beige voegt een subtiel contrast toe, perfect voor zonovergoten dagen aan de kust of in de stad.

Prijs:

€159,00

DETAILS:

Stijlnaam: SHACK
Materiaal: Paperstraw Crochet Racing
Kleur: Wit / Beige
Lichtgewicht stro met racehaaktechniek
Tweekleurig ontwerp voor een subtiel zomers contrast
Voor een vleugje betovering wordt elke shack geleverd met een ruwe veiligheidsspeldje die ons Earthpiece™ omarmt. 
Handgemaakt in Florence, Italië met

Deze hoeden zijn ontworpen voor iedereen en overstijgen de traditionele gendernormen. Een hoed is een persoonlijkheid.

 


Handgemaakt in Florence, Italië, met een toegewijde focus op kwaliteit en een zorgvuldige benadering van de kunst van het hoedenmaken.

Deze hoed is ontworpen om een ​​leven lang mee te gaan, maar ze verouderen en slijten natuurlijk na verloop van tijd. Als ze goed worden verzorgd, krijgen ze alleen maar karakter. Omarm dit.

 

Maat:

Het meten van je hoofdmaat:
Plaats een meetlint om je hoofd, ongeveer 1 cm boven je oor, over het midden van het voorhoofd, en omcirkel je hoofd volledig. Houd het meetlint stevig vast, maar niet te strak.
In principe moet je je hoofd precies opmeten waar de hoed zal zitten. Als je meting tussen twee maten valt, kies dan de op één na grootste maat.
Wat wij beschouwen als de uiteindelijke hoedmaat is de omtrek in centimeters.

 

Omdat we zuinig zijn op dit stukje vakmanschap is deze hoed niet online te koop. Dit heeft onder andere te maken, dat een hoed je echt moet passen en we er zeker van willen zijn, je niet een gedragen hoed koopt.

Ook is het fijn om het materiaal te voelen en zien.

Je bent  welkom in onze echte winkel. Voordat je onze winkel bezoekt is het zeker handig om even te informeren of we je maat en hoed op voorraad hebben.

 

merk: Superduper Hats

 

 

 

Terug naar overzicht
© 2013 - 2025 Moois en Meer | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Menu